cvr

10 TIPOV AKO EFEKTÍVNE VYUŽIŤ ČAS V KARANTÉNE & #VikingWayKaranténaVýzva!

Posted on Posted in Blog, Články, Videá

Súčasné dni trávime doma ešte viac času ako obvykle. Zo začiatku to bolo super, mali sme viac času na domáce aktivity a koníčky, no do istej miery je to aj dosť obmedzujúce. Navyše určite niesom jediný, koho začalo sledovanie filmov a seriálov väčšinu dňa nudiť veľmi rýchlo. Navyše by bola škoda tento čas premárniť, keďže práve teraz môže byť ideálna možnosť na osobnostný rozvoj pre každého z nás, prípadne pustiť sa do vecí, ktoré sme dlho odkladali. Rozhodol som sa preto priniesť vám svojich 10 tipov ako sa dá čas v týchto dňoch využiť podľa mňa EFEKTÍVNE.

Musím sa priznať, že toto video som trocha odkukal, respektíve inšpiroval ma k nemu Dafson Magazín. No napriek tomu mi to prišlo ako dobrý nápad podeliť sa s vami o moje tipy. Aj keď vonku to občas vyzerá akoby sa čas zastavil, stále plynie a preto by sme sa aj v týchto dňoch mali rozhodnúť ako ho strávime a nepremrhať ho úplne. Poďte sa teda pozrieť na mojich už spomínaných 10 tipov ako si tieto dni spríjemniť a neunudiť sa k smrti, prípadne ich dokonca využiť vo svoj prospech.

Okrem toho, že môžete čas doma využiť na cvičenie s vlastnou váhou a rozširovať tak vašu komplexnosť sa môžete venovať aj strečingu či kompenzačným cvičeniam, ktoré pri cvičení vo fitku často zanedbávame. Taktiež vám prinášam pár tipov ako sa ďalej vzdelávať a posúvať, aby ste neprestali osobnostne ďalej rásť. A to je len malá časť.

Vo videu som vám poskytol aj “pár” tipov na svoje obľúbené filmy a seriály, ak by ste si chceli spríjemniť večer. Priložím ich teda aj sem:

films

No a na záver ak ste video dopozerali, prípadne ak sledujete aj moje sociálne siete, dostali ste sa aj k mojej výzve. Zajtrajším dňom štartujem Viking Way Karanténa Výzvu! Týmto vás všetkých pozývam, poďte do toho somnou! Začnite dnes a plňte jedotlivé úlohy každý deň, ukážte že sa nebojíte a máte na to. Môžete si ich postupne odškrtávať až kým sa neprebojujete všetkými 21 dňami. Využite tento čas, spríjemnite si ho a spravte aj niečo pre seba. Zaručene vás to posunie o kus ďalej. Motivujte sa navzájom a nominujte aj ďalších 2 kamošov, nech sa do výzvy pustia s vami. Budem rád ak sa počas plnenia výzvy pochválite aj na instagrame alebo facebooku. Môžete ma aj označiť @realvikingfit #VikingWayKarantenaVyzva nech vidím ako vám to ide. Ja sám od zajtra s výzvou začínam a budem sa snažiť každý deň pridávať na svoje insta stories zábery z jednotlivých úloh, aby som vás taktiež motivoval. Zostavil som úlohy tak aby boli zvládnuteľné pre každého a zároveň aby prispeli komplexnému rozvoju, fyzickej zdatnosti, kondičky, zdravia, vitálnosti či psychiky. Tak, a teraz už je čas pozrieť sa ako výzva vyzerá:

vikingwaykarantenavyzva

Som zvedavý, koľkí z vás sa dostanú až nakoniec. Dúfam, že vás táto výzva nakopne ale že vám aj niečo prinesie a hlavne, že si ju užijete. Verím, že som vás dostatočne inšpiroval, ako využiť čas. Nezabudni odoberať môj youtube kanál aby ti neušli nové videá. Sledovať ma môžeš tiež na instagrame @realvikingfit či na facebookovej stránke Viking Way. No a samozrejme poteším sa aj vašim lajkom, komentárom či zdielaniam.

Napíšte komentár

Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *