imun cov

Ako ZLEPŠIŤ IMUNITU? | 7 TIPOV | KORONA??

Posted on Posted in Videá, Zdravie

Zdravie sa stalo momentálne ešte aktuálnejšia témou ako inokedy a preto som sa rozhodol natočiť pre vás video o imunite. Kedy môže byť vhodnejší čas na túto tému ako teraz? Poďte sa pozrieť na mojich 7 tipov pre vás, ako imunitný systém posilniť a zlepšiť tak obranyschopnosť organizmu.

Máme tu špecifické obdobie o ktorom by sa nám pred pár ďňami ani nesnívalo. Svetom sa šíri pandémia novým korona vírusom CoVID19 a neobišla ani nás. Vo veľa luďoch vyvoláva táto situácia strach o seba a blízkych. Iní berú situáciu na ľahkú váhu. Každopádne tak či tak sa asi zhodneme, že najlepší spôsob riešenia problémov je ich prevencia. Nieje tomu inak ani pri chorobe.

Povedal som si preto, že natočím pre vás v týchto dňoch video o imunite, nakoľko môže byť mnohým užitočné. Či už počas týchto dní alebo aj hoci kedy inokedy. Vo videu vám prinášam 7 tipov ako posilniť a zlepšiť imunitu, ktoré sám využívam a veľmi sa mi osvedčili. Tipy sa týkajú stravy, pohybu, odpočinku, psychickej pohody, doplnkov výživy, otužovania a chemikckých látok. Poďte sa spolu somnou teda na tieto odporúčania pozrieť a verím, že ak ich zaradíte do svojho životného štýlu, tak sa vám určite osvedčia tiež.

Ak sa vám video páčilo určite nezabudnite odoberať môj youtube kanál. Rád budem tiež za prípadný lajk, komentár či zdielanie. Čoskoro sa môžete tešiť na nové videá.

Sledovať ma môžete tiež na instagrame @realvikingfit či na facebookovej stránke Viking Way.

Napíšte komentár

Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *