intro cover

Nové video, nový level. Pozrite si INTRO & Trailer k projektu. Zároveň spúšťame projekt na Štartovači! Máte možnosť pomôcť a podporiť projekt (za zaujímavé odmeny)!

Posted on Posted in Videá

Štartujeme! Týždeň od spustenia webu vám prinášame INTRO video a Trailer k projektu Viking Way. Niečo čo tu ešte nebolo, nový level. Môžete vidieť, že naozaj pracujeme na zlepšovaní sa a pusúvaní kvality. Nájdi si čas a dočítaj tento článok až do konca.

Musím povedať, že natáčať a dávať dokopy toto video bola super skúsenosť a veľký zážitok. Síce to nejaký čas trvalo ale verím, že to stojí za to. Pozrite si video a nezbudnite odoberať aj youtube kanál!

Video bolo natočené predovšetkým tak aby obsahovalo približný prierez obsahu, ktorý vám budeme postupne prinášať. Čo všetko budete môcť u nás vidieť a na čo sa môžete tešiť. Zároveň aby vás oslovilo k sledovaniu našeho projektu, prípadne pridať sa k nám. Ukazuje niečo z mojej cesty a o čom je Viking Way. Verím, že sa vám bude páčiť, prípadne že vás možno aj trochu motivuje a ďakujem za všetky pozitívne ohlasy (ale aj konštruktívnu kritiku).

A to nieje všetko. Keďže je náš projekt pre ľudí, rozhodli sme sa dať ľuďom šancu podporiť ho. Môžu tým prispieť k rýchlejšiemu rozvoju a posunu kvality. Navyše máte možnosť za vašu podporu získať rôzne zaujímavé odmeny ako napríklad nálepky, tričká, jedálniček, tréning, tréningový plán, konzultáciu alebo rôzne iné a stať sa tak členom komunity, pridať sa k nám! Určite vám to oplatíme! Pozrite si preto prosím náš projekt na štartovači a šírte ho spolu s videom ďalej. Ďakujeme!

Pozri Štartovač: https://www.startovac.cz/projekty/vikingway/

Bližšie info a inštrukcie: Na odkaze uvedenom vyššie máme založenú crowdfoundingovú kampaň. Ide o kampaň kde zbierame finančnú podporu pre rozvoj našeho projektu Viking Way. Samozrejme nejde o žobranie, za túto podporu ponúkame riadne odmeny, ktoré boli spomenuté aj vyššie. Po pravej strane sú uvedené jednotlivé odmeny a pri nich suma príspevku, za akú ich môžete získať. Taktiež sa dá ale prispieť aj bez odmeny alebo v ľubovolnej čiastke (tlačidlo PODPOŘTE PROJEKT na pravej strane pod vyzbieranou sumou). Ceníme si samozrejme každú korunu, aj keď len pár drobných. Každý môže prispieť samozrejme v rámci svojich možností. Pokiaľ sa rozhodnete prispieť našemu rozvoju budeme vám nesmierne zaviazaní. Veríme totiž, že spoločne to dokážeme. Za vyzbieranú sumu chceme nakúpiť kvalitnejšiu video techniku a začať pre vás natáčať viac videí v pravidelnejších intervaloch. Chceme pomáhať ľuďom aj takouto formou zadarmo. Videá sa budú týkať jak tréningov, návodov, receptov a tipov tak aj rôznych iných vecí. Veríme, že vám máme čo priniesť.

Nezabudnite tiež, že aj zdielaním projektu na štartovači nám môžete výrazne pomôcť.

Nenechaj si nič újsť a buď s nami v spojení všade, kde sa dá. Na Facebooku, Instagrame, Youtube aj vo Facebookovej skupine!

Napíšte komentár

Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *