sutaz

Pozor, súťaž! Vyhraj zaujímavé odmeny, viac sa dočítaš v článku

Posted on Posted in Blog

Blíži sa čas Vianoc a keďže nás poniektorí z vás poctili svojou štedrosťou a podporili náš projekt, rozhodli sme sa štedrosť oplatiť. Niečo sme avizovali už aj v poslednom videu “Unboxing” a teraz nastal ten čas.  Prinášame vám súťaž a možnosť vyhrať zaujímavé odmeny. Vyhrať môžete: 1kg Arašidové maslo, 1x Tričko “Viking Way – Victory or Valhalla” (veľkosť podla výberu) a 1x kovovú platničku Viking Way na krk. Možnosť zapojiť sa máte do 5. januára, kedy vylosujeme a oznámime výhercu. Splniť stačí 3 jednoduché podmienky, ktoré sa dočítate na našej Facebookovej stránke kde súťaž prebieha.

Zapoj sa do súťaže kliknutím na nasledujúci odkaz >>  ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE TU !

A to nie je všetko. Ďalšie tričko a balík nálepiek môžeš vyhrať, ak podporíš náš projekt spolu s dobrýn pocitom, že si pomohol dobrej veci. Pomôže nám každé euro a sme radi za každý príspevok (každému podľa svojich finančných možností) a preto vyhrať má šancu ktokoľvek, či prispel 1€ alebo 100€. Podporiť projekt a vybrať si zaujímavé odmeny môžeš na nasledujúcej stránke: www.startovac.cz/projekty/vikingway/

Vopred ďakujeme všetkým, čo sa zapoja či už do súťaže alebo do podpory a realizácie našeho projektu. Bez vás by to nešlo a napredovanie je vo vašich rukách. Ak ťa náš projekt zaujal, určite sleduj aj ostatné sociálne siete, Instagram a Youtube. Pridať sa môžeš aj do uzavretej skupiny.

Napíšte komentár

Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *