Image2

Predvianočný unboxing a zásoby na zimu + súťaž?

Posted on Posted in Videá
Dlhšiu dobu bolo ticho a tak som sa rozhodol natočiť pre vás aspoň malé spestrenie. Nové video je niečo z lahšej tématiky. Doma sa mi trochu nakopili nejaké balíky, tak máte možnosť pozrieť sa spolu so mnou čo je v nich.
Touto formou máte možnosť vidieť moju suplementáciu na zimné obdobie nakoľko išlo prevažne o doplnky výživy, ktoré som si objednal do zásoby na 3-6 mesiacov. Ku každému som sa pokúsil uviesť aj v skratke kedy a ako momentálne doplnky užívam, prípadne na čo sú dobré aby vám bolo video aspoň trochu užitočné. Spôsob mojej suplementácie sa môže v závyslosti od obdobia mierne líšiť. Ak by si si chcel prečítať viac o doplnkoch výživy a niečo sa o nich naučiť, prečítaj si článok o Doplnkoch výživy.
Zároveň vás chcem poprosiť o chvíľu času a prezretie si mojej crowdfundingovej kampane na štartovači, skrz ktorú mi môžete pomôcť a podporiť projekt zakúpením určitej odmeny (alebo aj nezištne pár drobnými). Odkaz nájdete na vrchu tohoto popisu. Prajem príjemné sledovanie a pekné prežitie sviatkov. Nezabudni sledovať sociálne siete a štartovač aby ti neušla pripravovaná súťaž o arašidové maslo a ďalšie ceny!
Podpor projekt (ponúkané služby a produkty): https://www.startovac.cz/projekty/vikingway
Ak by si mal záujem alebo zvykneš nakupovať doplnky výživy a biopotraviny z www.namaximum.sk & .cz neváhaj a využi zľavový kód: VW5

Napíšte komentár

Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *